Thuiskomen bij de bron.


Sabine Van Houtte



7 daagse cursus gespreid over 4 maanden


THUISKOMEN bij de BRON in JEZELF ''

Word je eigen HEELMEESTER



op zaterdag van 10u tot 17u



Deze 7- daagse cursus verspreid over 4 maanden, vormt een totaalpakket om jezelf te helen. Dit worden geen oppervlakkige workshops maar diepgaande helingsdagen. In een veilige bedding zal je een volledige transformatie doorlopen.


Je maakt kennis met heel wat helende technieken en zelfhypnose. Op eenvoudige manier leer je je zenuwstelsel helemaal tot rust te brengen in enkele seconden. Dit is de basis van ALLE heling en je hebt er helemaal NIETS voor nodig, alleen JEZELF. Alles wordt eenvoudig uitgelegd, niet zweverig en is direct toepasbaar in het dagelijks leven.


We her programmeren de patronen en obstakels die ons tegenhouden om voluit te leven. Via ons onderbewuste, een briljant systeem dat alles opslaat, zijn we ook in staat om al de onnodige programmering te transformeren in zuivere energie en kracht.


Na het verkennen gaan we aan de slag IN en MET het ENERGIEVELD om ons heen, de aura’s en de chakra’s. Je leert die te zuiveren en te herstellen. Vastgezette energie zullen we losmaken en afvoeren met lichaamsgerichte traumatherapie en ander. Na het helen en activeren kan je levensenergie of kundalini terug vrij gaan stromen en dit zal je VOELEN.


Innerlijke kindstukken, trauma’s en belemmeringen uit dit en uit vorige levens ruimen we op. Systemisch helen we onze voor ouderlijnen en doorbreken de banden waar nodig. Wanneer we onze kracht terug vinden kunnen we ook hart coherent gaan leven en manifesteren.


Tijdens en na deze reeks zal de transformatie fysiek, mentaal en spiritueel positief voelbaar zijn. Ook heel wat problemen, aandoeningen of ziektes, kunnen verdwijnen. Gaandeweg zullen we contact maken met AL wat er is. Helen is niet jezelf fixen of werken aan, maar om te doorvoelen zonder alles te herbeleven.


Dit intens en krachtig proces kan ook een voorbereiding zijn om daarna misschien zelf een belichaamde heelmeester te worden voor anderen.


Ben JIJ klaar voor deze persoonlijke reis?



De cursus gaat door in het Shivacenter in Ingelmunster op:

7 zaterdagen van 10 tot 17uur


28/02

7/03

21/03

4/04

25/04

16/05

13/06 op verplaatsing

+ extra 2 online privésessies tijdens het proces


Prijs volledige cursus 799 euro (7x 97+ 2 privésessies) met cursusmap


Enkel eigen lunch voorzien,

Gratis gans de dag: water, thee, koffie

s middags gratis soep.

Andere drank in de bar


Schrijf je tijdig in want er zijn max.10 deelnemers per groep omwille van de intensieve persoonlijke begeleiding. Je inschrijving wordt bevestigd door een voorschot van 200 euro over te schrijven of het volledige bedrag.

Alle vragen en inschrijving via Sabine op terravitarelaxatie@gmail.com


PS. Als zeer hoog gevoelige geboren doorzwom ik een heftige kindertijd met vele trauma’s en fysieke problemen en die transformeerde ik in KRACHT. Ik herstelde mezelf van heel wat zaken waar de reguliere geneeskunde geen raad mee weet, gaande van bloedvatscheuren, infarctjes, cystes, hernia’s, slijtage, blijvende ontstekingen.


Ik ben pijn- en ontstekingsvrij en mijn bloedvatproblemen die me bijna-doods-ervaringen bezorgden herstellen.


IEDEREEN is tot VEEL MEER in staat dan we kunnen bedenken en deze kennis wil ik doorgeven!



Warme groet

Sabine Van Houtte, trauma- en hypnosetherapeut en energetisch leraar





Privacy policy

OK